koncert SBB

zobacz całą galerię »

W sobotni wieczór (26 listopada) w klubie Zero wystąpił zespół SBB i był to naprawdę świetny występ! Trzej muzycy tej legendarnej grupy na czele z Józefem Skrzekiem zaserwowali solidną dawkę muzyki w jak najlepszym wykonaniu.

Ci, którzy zdecydowali się odwiedzić w sobotę częstochowski klub Zero i spędzić tam wieczór, z pewnością nie mogą tego żałować. Trudno opisać słowami to, co można było poczuć, słuchając tego koncertu. Co prawda na początku występu przytrafiły się chwilowe problemy z dźwiękiem klawiszy Józefa Skrzeka i momentami ciężko było zrozumieć teksty, śpiewane przez tego świetnego artystę, jednak nie wpłynęło to na całość występu grupy.

Jedno jest pewne: panowie z SBB są w wyśmienitej formie, a ich brzmienie to coś pięknego i magicznego dla ucha. Zespół, który powstał czterdzieści lat temu, przeżywa najwidoczniej swoją kolejną młodość. Brzmi ciągle świeżo i mocno, co mogliśmy zobaczyć i usłyszeć w sobotni wieczór. Można też śmiało stwierdzić, że był to najlepszy koncert, jaki do tej pory odbył się tej jesieni w Zero. I za to należą się słowa uznania dla właścicieli klubu. Nie idą oni bowiem za obecną modą i - pomimo małego zainteresowania w naszym mieście tego typu koncertami - zapraszają tak świetnych artystów.

Źródło: http://www.wczestochowie.pl