Coma

fot.Marcin Szpądrowski zobacz całą galerię »

Gwiazdą wieczoru w piątkowy wieczór (2 listopada) w Klubie Muzycznym Stacherczak był jeden z najciekawszych polskich rockowych zespołów – Coma. Zespół z okazji 15-tych urodzin przygotował widowisko w formie loterii utworów.

Łódzka grupa postanowiła podejść do tematu nowatorsko i zdać się na los. Tej jesieni wybór piosenek należał do specjalnie zaprojektowanej maszyny losującej. Na koncercie fani mogli posłuchać wylosowanych „ulubionych numerków” z puli sześćdziesięciu przygotowanych przez zespół.

Tak jak w zeszłym roku, podczas koncertu 11 listopada, tak i w tym Klub Muzyczny Stacherczak wypełnił się do granic możliwości. Mnóstwo ludzi stłoczonych na niewielkiej przestrzeni i słaba widoczność nie wpłynęły dodatnio na odbiór koncertu.

Na całe szczęście Coma tradycyjnie nie zawiodła fanów. Zgromadzona publiczność mogła wysłuchać kilku dawno nie słyszanych utworów, a sam  występ Comy był, jak zwykle dopracowanym spektaklem wizualnym i muzycznym. Muzycy z ucharakteryzowanymi twarzami, śpiewający stare i nowe utwory, rzesze zadowolonych fanów i gorąc. Tak można najkrócej scharakteryzować urodzinowy koncert. 

Koncert uważam za bardzo udany, aczkolwiek marzę, by kiedyś Coma wystąpiła w Częstochowie na większej przestrzeni. Póki co pozostają katowickie koncerty w Mega Clubie.

Źródło: www.wczestochowie.pl