Clödie

Clödie to rockowa formacja na czele, której stoi obdarzona drapieżnym i niecodziennym głosem Klaudia „Clödie” Trzepizur wokalistka i frontmenka oraz lider zespołu, kompozytor, producent muzyczny Olaf Olszewski
Wokalistka zespołu to min. uczestniczka IV Edycji The Voice of Poland, która podczas pierwszego występu w programie zaśpiewała piosenkę „It’s a Heartache” – Bonnie Tyler.  Utwór wykonała z prawdziwym oldschoolowym zaśpiewem i od tej pory określana jest polską Bonnie Tyler. 
Klaudia na scenie to wulkan energii. Jej charakterystyczna barwa głosu, charyzma i pozytywna energia podczas występów na żywo porywają publiczność.
Clödie to charakterystyczne i niepowtarzalne pop rockowe brzmienie. Świeżość i ogromna żywiołowość sprawiają, że zespół zaraz po wejściu na scenę znajduje wspólny język z odbiorcą.

Początek popularności zespołu to Singiel „GO!” – entuzjastycznie przyjęta przez fanów propozycja zgłoszona do Krajowych Eliminacji Konkursu Eurowizji w 2018r. Obecnie utwór ma ponad 1.9mln odtworzeń na YT.

Zespół Clödie stworzył również innowacyjną aranżację coveru Meluzyna Małgorzaty Ostrowskiej ponad 4.1mln odtworzeń na YT oraz coveru Maria zespołu Blondie ponad 2.1mln odsłon.

Zespół zasłynął po nagraniu akustycznej wersji utworu Zombie – The Cranberries, który opublikowany został w lipcu 2018r., a dzisiaj ma już ponad 33mln odsłon na youtube i tysiące pochlebnych komentarzy z całego Świata.

W lipcu 2019 zespół Clödie został uhonorowany przez YouTube srebrnym przyciskiem za 100tyś. subskrypcji kanału na YT na polskim rynku muzycznym jest to naprawdę duże osiągnięcie.

Zespół Clödie zagrał setki koncertów w kraju i zagranicą. Grupa ma na swoim koncie występy w USA, Niemczech, Norwegii, Szwajcarii, Austrii Estonii, występując na uznanych festiwalach, dużych plenerowych koncertach, eventach firmowych rozgrzewając publiczność do czerwoności.

Data

16 gru 2022
Expired!

Czas

20:00
Kategoria