Koncert: Cheap Tobacco Koncert Częstochowa

Po ostatnim albumie nominowanym do Fryderyka przyszedł czas na nowe brzmienie zespołu. Jak pisze „Teraz Rock” po koncercie zespołu na Pol’and’Rock’u – „W ich muzyce szacunek dla tradycji miesza się z nowoczesnością”

 CHEAP TOBACCO to banda wrażliwców, która coraz śmielej mówi o tym co myśli. Płynnie poruszają się pomiędzy stylami muzycznymi, łącząc mocne riffy gitarowe ze współczesnymi brzmieniami. Ich koncerty to petarda energetyczna. Frontmanką zespołu jest charyzmatyczna, pochodząca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Grają materiał w pełni autorski, tworzony z kompozycji Roberta Kapkowskiego, Michała Bigulaka, Bartka Kołodziejskiego i wokalistki, a zarazem autorki tekstów, Natalii Kwiatkowskiej.

Przez ostatnie 10 lat wiele się działo, z najnowszych sukcesów zespołu warto wymienić występ na dużej scenie festiwalu Pol’and’Rock 2021, występ na Festiwalu Venegy Festiwal na Węgrzech czerwiec 2021 czy zaproszenie na największy festiwal w USA Summer Fest 2020, Występ na Festiwalu Sziget na Węgrzech latem 2019 czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK 2019.

 Poprzednia płyta „Szum”, zdobyła nominację do FRYDERYKA 2019 w kategorii blues.
Coraz bardziej współcześni i nieidealni, coraz pewniej dążą do muzycznego celu.

Skład zespołu:

  • Natalia Kwiatkowska – wokal
  • Robert „Kapa” Kapkowski – gitara
  • Michał Bigulak – bas
  • Bartek Kołodziejski – perkusja

Koncert: Pub Stacherczak – Klub Muzyczny
Al. Kościuszki 1 – Częstochowa
Piątek 8 grudnia 2023:
otwarcie sali: 19.15 ,
start g. 20.00

Bilety w cenie 50 pln dostepne w barze Klubu Stacherczak, lub na www.kupbilecik.pl –

[KUP BILET NA CHEAP TOBACCO – TUTAJ}

Data

08 gru 2023
Expired!

Czas

20:00 - 23:00
Kategoria