Koncert: T.LOVE

T.Love, – czyli  Muniek Staszczyk, Jan Benedek, Sidney Polak, Paweł Nazimek, Jacek Perkowski, – tego zespołu , tych postaci w naszym mieście, mieście  „Świętej wieży” nikomu nie trzeba przedstawiać ! Są znani, uwielbiani, przez lata cieszący kilka pokoleń fanów swoją muzyką , brzmieniem czy też koncertami.

Od  ostatniego koncertu T.Love w naszym Klubie właśnie mija 13 lat !! Tak, to niemal niewiarygodne – ale to fakt.  W listopadzie 2011 roku gościliśmy T.Love i teraz wracamy za sprawą „śmietanki” rockowych bandów naszego kraju do „tworzenia” kultury w naszym mieście !

Serdecznie zapraszamy wszystkich chcących ponownie na żywo posłuchać utworów  „King” , IV LO”, „Bóg” ,  „Pochodnia”, chcących   odbyć sentymentalną podróż do wspomnień związanych z kultowymi koncertami w Pub  – Klub Stacherczak  !

Wywiad : Magda Fijołek dla „Co, Gdzie, Kiedy w Częstochowie” z 2021 roku
Muniek i T.Love wrośli w historię naszego miasta. Można nawet zaryzykować tezę, że Częstochowa byłaby bez nich zupełnie inną Częstochową. Historia powstania tego zespołu jest powszechnie znana – Liceum Sienkiewicza, pierwszy skład: Muniek, Zając, Słoniu i Janek Knorowski. Ale czy zadaliście sobie kiedyś pytanie, co było wcześniej? My – tak i Muniek nam o tym opowiedział.

Cały artykuł w dokumencie źródłowym [TUTAJ}

Koncert: Pub Stacherczak – Klub Muzyczny
Al. Kościuszki 1 – Częstochowa
sobota, 23 listopada 2024:

otwarcie sali: 19.15,
start g. 20.00

Bilety do nabycia w Pub Stacherczak – cena 150 pln
lub na www.kupbilecik.pl – [TUTAJ]

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

23 lis 2024

Czas

20:00 - 23:00
Kategoria