Spektakl: „Palce lizać czyli wybuchowy deser !” – przedstawienie dla dzieci

Poznajcie bliźniaki Melę i Miłka! Wybierzcie się na pyszny spektakl dla małych i dużych smakoszy! Dowcipny, błyskotliwy, pełen nieprzewidzianych zwrotów akcji nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców i dziadków, którzy też będą mieli niejeden powód do beztroskiego uśmiechu! Przedstawienie na podstawie książki autorstwa Dawida Chybalskiego to niebanalna historia, pełna gag i dziecięcych pięknych serc!

W sobotnie popołudnie, pod nieobecność dziadka Leona, który pojechał na doroczny zjazd mistrzów cukiernictwa, Mela i Miłek bawili się w jego cukierni. Przez chwilę brykali robiąc przy tym wielki hałas. Śmiali się i tańczyli do starych melodii z radia „Pogoda”… Nagle zadzwonił telefon! Ktoś zamówił tort na dzień popularnych imienin… Mela i Miłek postanawiają upiec pyszny tort i sprawić radość dziadkowi Leonowi… Czy wszystko będzie palce lizać?

Na scenie będzie gwarno, wesoło i oczywiście muzycznie. Młodzi widzowie będą mieli okazję poznać tajniki pracy cukiernika i trudnej sztuki przyrządzania tortu oraz towarzyszyć wszystkim figlom! Urzekająca piękna puenta udowodni, że zawsze warto mówić prawdę, nawet tę najtrudniejszą!

Bajka w Pub Stacherczak: „Palce lizać czyli wybuchowy deser !”
na podstawie książki Dawida Chybalskiego

Zobacz zwiastun: [TUTAJ]

Spektakl: niedziela 10 grudnia 2023 g. 11.00
Otwarcie sali : 10.15


Spektakl dla szkół: poniedziałek 11 grudnia 2023 g. 10.00

Bilety – cena : 25,00 zł
Bilety do nabycia w barze kręgielni Pub Stacherczak, oraz na : www.kupbilecik.pl

Data

10 gru 2023
Expired!

Czas

11:00 - 14:00
Kategoria