CHEAP TOBACCO – PREMIERA PŁYTY – CZĘSTOCHOWA – STACHERCZAK

Częstochowa! Na trasie promującej nowy album nie może zabraknąć miasta tak dla nas ważnego! Po pierwsze, urodził się tutaj nasz gitarzysta, po drugie mieszka tutaj masa fantastycznych ludzi a koncerty u Was to zawsze petarda! Zapraszamy na premierę płyty „Zobaczmy Siebie”, którą wydaje Polskie Radio. Płyta dla nas niezwykle ważna i mega się jaramy, że zagramy ją całą u Was! 
_________________________________________
CHEAP TOBACCO od lat podąża własną drogą muzyczną, unikając kompromisów artystycznych, konsekwentnie wyrażając swoją muzyką i tekstami, to co w danym momencie czują i czym chcą się podzielić z fanami. Wymykają się schematom i większość dziennikarzy muzycznych ma problem z określeniem granego przez nich gatunku muzycznego. Dla jednych to alternatywa, dla drugich dobry współczesny pop oparty na starej szkole rockowo-bluesowej, z której czerpią pełnymi garściami.
Ich koncerty to petarda energetyczna. Frontmanką zespołu jest fantastyczna i charyzmatyczna, pochodząca z Bieszczad Natalia Kwiatkowska, która czterokrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Grają materiał w pełni autorski, który jest fuzją brzmień rockowych, indie czy pop-rockowych. Nie boją się odnosić do swoich korzeni czyli blues-rocka oraz odpłynąć w nieraz psychodeliczne strony…
Z najnowszych sukcesów zespołu warto wymienić występ na dużej scenie festiwalu Pol’and’Rock 2021, występy na Festiwalu Venegy 2021 oraz 2022 oraz na Festiwalu Sziget na Węgrzech latem 2019, czy dwa koncerty podczas CANADIAN MUSIC WEEK 2019. Po ostatnim albumie nominowanym do Fryderyka przyszedł czas na nowe brzmienie zespołu. Jak pisze „Teraz Rock” – „Cheap Tobacco zmierza w stronę Męskiego Grania, ale bez kompromisów brzmieniowych”.Jeśli szukacie wybuchu energii ze sceny – to oni.
Jeśli chcecie posłuchać dobrych, niebanalnych tekstów – to oni.
Jeśli chcecie się poczuć tak jakby ktoś śpiewał o Waszym życiu – to oni.
Jeśli po prostu chcecie się dobrze bawić i posłuchać dobrej muzyki – to oni.
Polecamy – to będzie świetny koncert!28.10.2022 – Pub Sportowy Stacherczak
Start: 20:00
Bilety: 40/50 pln (info wkrótce)

Data

28 paź 2022
Expired!

Czas

19:00
Kategoria