KONCERT: „Droga którą idę” Studio Piosenki METRO

Misją Studia Piosenki Metro jest szkolenie i kształtowanie artystycznej wrażliwości osób utalentowanych wokalnie oraz popularyzacja śpiewu jako dostępnej dla wszystkich formy rozrywki i spędzania wolnego czasu.

„W Studio Piosenki Metro prowadzimy zajęcia wokalne i aktorskie dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Działamy pod auspicjami teatru Studio Buffo w Warszawie, szkoląc naszych uczniów metodą wypracowaną przez Janusza Stokłosę i Janusza Józefowicza. Zajęcia prowadzą certyfikowani trenerzy wokalni, a do udziału zachęcamy zarówno amatorów, jak i już doświadczonych na scenie kandydatów i kandydatki. Udział w naszych zajęciach daje możliwość: nabycia nieprzeciętnych umiejętności wokalnych, udziału w ogólnopolskich konkursach i castingach, poznania “od kuchni” tajników pracy teatru, zaistnienia w środowisku artystycznym, a nawet… dla najzdolniejszych i najbardziej pracowitych szybkiego zostania artystą teatru Studio Buffo.”

Zapraszamy na kolejny koncert grupy dorosłych uczestników zajęć naszej placówki. Tym razem artyści zachęcą nas do bardziej lub mniej poważnych przemyśleń nad życiowymi drogami i wyborami…

Koncert: Pub Stacherczak – Klub Muzyczny
Al. Kościuszki 1 – Częstochowa
Sobota 2 grudnia 2023:

otwarcie sali: 16.15 ,
start g. 17.00

WSTĘP WOLNY

Data

02 gru 2023
Expired!

Czas

17:00 - 19:00
Kategoria