KONCERT: THE HEARTBEAT & MICHAŁ KIELAK

Zespół The Heartbeat powstał w sierpniu 2022 roku założony przez grupę przyjaciół o wspólnych upodobaniach artystycznych.
Repertuar grupy opiera się przede wszystkim na autorskich kompozycjach i tekstach.
W repertuarze The Heartbeat nie brakuje również coverów wielkich światowych przebojów wykonywanych z własnymi tekstami. Twórczość czerpią z gatunków takich jak klasyczny blues, country i folk.

Michał Kielak – polski muzyk grający na harmonijce ustnej, producent muzyczny, dziesięciokrotnym zdobywcą tytułu „Harmonijkarz Roku” w corocznej ankiecie Blues Top.

O sobie: … ” Muzyką interesowałem się już od dziecka. Jako szczyl, używałem rakiety tenisowej jako gitary i „grałem” po prostu wszystko. Jak trochę podrosłem, nie za bardzo wiadomo było, co ze mną zrobić. Miałem iść do szkoły muzycznej na kontrabas, ale nie wyszło. Chodziłem też na nauki gry na fortepianie, ale też nie wyszło, bo za cholerę nie chciało mi się uczyć czytania nut. Potem, jako większy szczyl, dostałem na Gwiazdkę harmonijkę i tak już zostało …”

Obecnie regularnie występuje w różnych konfiguracjach, m.in. z: Sebastianem Riedlem, Romkiem Puchowskim, Tymonem Tymańskim, Leszkiem Winderem, Janem Gałachem, Adamem Kuliszem, Jakubem Andrzejewskim. Oraz z grupami Cree, Krzak, Pokój Numer 3 i Czarny Pies.

The Heartbeat & Michał Kielak zagrają w składzie:

Michał Kielak – harmonijka ustna
Andrzej Tarnopolski – gitara, harmonijka (autor tekstów i muzyki)
Mariusz Dobosz – wokal, harmonijka
Sławek Ziębacz – gitara basowa
Przemek Binek – gitara
Grzegorz Sitek – perkusja

Koncert: Pub Stacherczak – Klub Muzyczny
Al. Kościuszki 1 – Częstochowa
Piątek 24 listopada 2023:

otwarcie sali: 19.00 ,
start g. 20.00

Data

24 lis 2023
Expired!

Czas

18:00 - 22:00
Kategoria