Pinomenalni nie zagrają w finale!

Strażacy sprawili niespodziankę i już w czwartym spotkaniu półfinałowym pozbawili złudzeń , komu w tym roku należy się finał. Najlepszy zespół fazy zasadniczej nie sprostał równo i pewnie grającej ekipie „Ognioodpornych”, którzy w fazie zasadniczej sezonu nie rzadko zawodzili.

W kluczowej jednak fazie rozgrywek, tej jak się wydaje najważniejszej, zespół braci Jagusiaków wspieranych mocno przez Pawła Mięsowskiego i Jacka Frymusa  wyraźnie pokonał Pinomenalnych.

Już pierwszy set wykazał mo0cną determinację Strażakow. Pewnie wygrane pojedynków indywidualnych i Total   różnicą 70 punktów mocno ułatwili zawodnicy „Sajnego”, którzy źle weszli w to spotkanie.
Drugi set był najbardziej zacięty – taki na miarę półfinału. Słabikowski pokonał Mięsowskiego, Darek Jagusiak w odpowiedzi ograł Pagweta a losy seta rozstrzygnęły się w totalu, który 6 pinami wygrali Pinomenalni.
Po dwóch setach w protokole widniał wynik 10 – 6 na korzyść Strażaków.
Mecz rozstrzygnął się w trzecim secie, wygranym przez Team Strażaków 8 – 0. Nieoczekiwanie był to ostatni set rywalizacji. Czwartą partię odegrali tylko zwycięzcy  tego  spotkania.

W kolejnym tygodniu rozstrzygną się losy walki o 5 miejsce. Na finały zapraszamy w pierwszym tygodniu po majówce.