Just Strike piątym zespołem ligi !

W trzecim, decydującym starciu , rozstrzygającym kto na koniec sezonu będzie piastował piątą lokatę w rozgrywkach Just Strike pokonało Zakręglonych 18 – 14.
Pierwszy set nie zapowiadał zwycięstwa Just Strie. Kamil Czajka wynikiem 213 pinów pokonała Pawła Szmidlę (148) i wypracował porządną przewagę w totalu.
Drugi set to odpowiedź Just Strikę. Tym razem Szmidla  był skuteczniejszy od Czajki. CO prawda Piotr Wrona  w odwecie pokonał Piotra Ciszka, ale tym razem Total padł łupem Just Strike, a w protokole widniał wynik 8 – 8.
Losy meczu rozstrzygnęła trzecia partia. Świetna postawa Ciszka i Szmidli dała im dwa indywidualne zwycięstwa i tryumf w totalu. Wynik 8 – 0 pozwalał na zachowanie komfortowej sytuacji w ostatnim secie. Zkręgleni podjęli w nim walkę. Zmiana na pozycjach w składzie przyniosła połowiczny sukces. „Woju” dał 2 punkty zwyciężając Szmidlę , ale Czajka uległ Ciszkowi, a te 2 punkty wystarczyły do wygrania meczu i całej rywalizacji 2 – 1.